poniedziałek, 18 maja 2015

Nowy klip ARII !!!!

Aria nie należy do zespołów, które rozpieszczają swoich fanów klipami - wypuszczają je rzadko, za to każdy z nich jest dopracowany i pojawia się z wewnętrznej potrzeby, a nie na zamówienie publiczności. 

Dziś Aria uraczyła nas klipem do utworu "Точка невозврата" ze swojego ostatniego albumu "Через все времена", na którym to krążku pojawiła się w dwóch wersjach - tej, która służy za podkład do nowego teledysku i symfonicznej.

W zależności od nastroju - obstawiam raz jedną, raz drugą wersję, jako bliższą mojemu gustowi. Zawsze jednak trafia ona w samo sedno, tekst Margarity Puszkiny do muzyki wokalisty - Michaiła Żytniakowa oraz basisty - Witalija Dubinina, poruszają słuchacza w każdym wieku (przetestowane na Rodzinie). 

Wracając do klipu - został on nagrany w marcu tego roku w legendarnym petersburskim studiu Lenfilm. Nie ma on charakteru typowego metalowego teledysku, jest o wiele bardziej liryczny i dopracowany w szczegółach - nie dość, że zapada w pamięć, to ma się go ochotę oglądać ponownie. Jest jedną z interpretacji tekstu, choć pewnie każdy ma swoją, która wydaje mu się bardziej prawidłowa ;) ja też! :)
Jednak wersja, pod którą podpisał się reżyser, - Aleksandr Makow - jest bardzo frapująca i nie oszukujmy się - niezwykle ładna! Wielkie ukłony panie Makow!

Ta, znowu Aria i znowu "ochy" i "achy", ale co ja mogę na to, że Panowie są jak król Midas - wszystko, czego się tkną pokrywa się szlachetną warstwą złota, albo magicznego pyłu...PS. Jeśli ktoś jeszcze płyty nie nabył - wszystkie potrzebne linki znajdzie poniżej:

Dla kolekcjonerów fizycznych nośników:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz