poniedziałek, 16 września 2013

Aryjskie klimaty powracają

Ale wkoło jest wesoło, jak śpiewał kiedyś Perfect... mogę powiedzieć, że u mnie zawsze duże się dzieje, ale ostatni tydzień, to była już lekka przesada... 
Najważniejsze, że póki co bilans wydarzeń wychodzi na plus, a w muzyce znów ciekawie się dzieje.

Dziś opowiem na rozgrzewkę o tym, jak "aryjskie" klimaty nadały ton ostatnim dniom. 
Zespół Siergieja Tierentjewa ucieszył mnie fantastyczną wersją utworu "Никто", którą drzewiej zaśpiewał Walery Kipiełow dla projektu Margarity Puszkiny. Wiadomo, sięgnąć po kawałek znany wcześniej z mistrzowskiego wykonania to wielkie ryzyko (jako bonus na płycie projektu Margenty był jeszcze dodany duet Kipiełow/Bierkut, więc poprzeczka była podniesiona naprawdę wysoko!). A tu Aleksander Kep nie tylko nie zaśpiewał gorzej, a nawet pokazał kawał głosu! Wokalista zespołu АРТЕРИЯ  już nie pierwszy raz mnie pozytywnie zaskoczył i tym razem już całkowicie do  siebie przekonał - to wspaniały Głos!

Jeśli ktoś miałby ochotę posłuchać - zapraszam na stronę zespołu tutaj.

Słuchaczom szczególnie zainteresowanym "aryjskimi" klimatami polecam natomiast audycję Dmitrija Dobrynina "Восьмая Нота" na falach Радио России. W ten czwartek (19 września) o godzinie 18.10 czasu warszawskiego nastąpi transmisja programu z udziałem Margarity Puszkiny. W programie będzie można posłuchać utworów z trzeciej płyty z cyklu Династия Посвященных. Audycji można posłuchać on-line na stronie radiostacji a także na stronie www.dobrynin-rock.ru – bezpośrednio podczas programu w streamingu lub później w zakładce «Архив передач».

A na zakończenie jeszcze raz "Никто", tym razem w pierwotnej wersji :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz