czwartek, 27 czerwca 2013

ТРЕТИЙ РИМ na iTunes!

Tak, jak po burzy wychodzi słońce, tak po złych wiadomościach - przychodzą dobre. A nawet BARDZO dobre. Zespół ТРЕТИЙ РИМ, z którego basistą miałam ostatnio przyjemność rozmawiać, wypuścił swój najnowszy album w wersji cyfrowej. Teraz nie musimy mieć znajomych, czy krewnych w Rosji, żeby kupili nam krążek, który pojawi się w niewielkim nakładzie - wystarczy wejść na iTunes (tak, muzyka tego zespołu trafiła do bardzo zaszczytnego i szerokiego grona) i kupić sobie cały album, albo tylko wybrane utwory. Gorąco wszystkim polecam zakup, każdy z utworów kosztuje 0.99$, a cały album 9,9$. Żeby nie błądzić w poszukiwaniach na iTunes, podaję bezpośredni link do "О другой стороне".

Aha, dla tych, którym spodobał się utwór, do którego zespół nagrał klip - przypominam, że był to "Никто не заметил" i wszedł na album pod numerem ósmym. A czy wszystkie utwory są równie dobre? Możecie posłuchać ich próbek na iTunes i, dziękując zespołowi niecałymi dziesięcioma dolarami. mieć na własność legalne mp3. 

2 komentarze:

 1. Ciekawe są brzmienia metalowe po rosyjsku. Kiedyś słyszałem kawałek rockowy w tym właśnie języku, bardzo ciekawy - styl podobny do Kazika, niestety nie znalazłem go już później.

  pozdrawiam
  Kulnaro o kulturze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam Panie Kacprze,

   cieszę się, że zgadzamy się w kwestii rosyjskiego brzmienia:) Jeśli miałby Pan jakies dodatkowe wskazówki - chetnie pogrzebię w pamięci i runecie :)

   Pozdrawiam!

   Usuń