wtorek, 23 kwietnia 2013

GRENOUER - "BRAIN FEVER"

Powiedzmy sobie szczerze kultura klipów w porównaniu, na przykład z ich boomem w latach 80., podupadła. Coraz więcej grup daje sobie spokój z ich kręceniem, bo pochłaniają one pieniądze, a  nieraz symbolicznie przyczyniają się do promocji zespołu lub są porównywalnie tak samo efektywne, jak filmiki nakręcane na aparat fotograficzny i wpuszczone w sieć.

Na szczęście są jeszcze tacy, dla których ta forma wyrażenia nadal jest ważna. Nie tylko wypuszczają teledyski, ale dbają, by dopełniały wizerunku grupy. A jak dodam do tego, że te klipy to nie zlepek obrazów, ale pewna zamknięta historia opowiedziana nie do końca wprost, to warto poświęcić te kilka minut na obejrzenie.

Za minutę dwunasta w nocy z soboty na niedzielę w sieci ukazał się nowy, przez wielu wyczekiwany,  teledysk zespołu GRENOUER. Premiera klipu była, muszę przyznać i robię to z ochotą, zaplanowana bardzo ciekawie. Najpierw poznaliśmy trailer i szczegóły powstania teledysku , potem datę premiery klipa właściwego i oto:Nie wiem jak Wam, ale mi się podoba! Obraz plus muzyka, która jest zwiastunem nowego albumu "Blood on the Face", tworzą bardzo ciekawą całość! Choć nie wiem, czy zauważyliście, ale w zdjęciach brał udział jeszcze poprzedni perkusista, którego ostatnio zastąpił Denis 'Danny' Stiepanow (ex-DISINSANE).
I między nami mówiąc, to nie mogę sie wręcz doczekać całej płyty, bo zapowiada sie naprawdę smakowicie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz