sobota, 9 marca 2013

DYNASTIA POŚWIĘCONYCH 3Okładka - projekt Leo Hao

W ostatnim tygodniu musiałam zrobić sobie przerwę techniczną, która niestety i w następnym tygodniu będzie jeszcze dawała o sobie znać, a tu tyle się nowego dzieje i jeszcze tyle starych wydarzeń jest do opisania.

Jednak dziś o nowości z tego tygodnia: ukazała się bowiem długo oczekiwana trzecia część projektu Margarity Puszkiny ДИНАСТИЯ ПОСВЯЩЕННЫХ. Tym razem płyta będzie nosiła tytuł po łacinie: "Sic Transit Gloria Mundi"/"Tak przemija ziemska sława"/.  

Płyta rodziła się długo, kolejne przeszkody, personalne zawirowania co chwila burzyły ledwo odzyskaną równowagę. Cała feeria muzyków, którzy wspierali powstawanie albumu swoimi talentami, budziła raczej niepokój: bo co się musi dziać, jeśli Puszkina sięga po tak ciężką artylerię. 

Końcowy efekt będziemy mogli usłyszeć już pod koniec marca. Na podwójny album trafiło 16 kawałków plus trzy bonusy. Tak, jak w poprzednich częściach - także i tym razem utwory będą tematycznie poświęcone ważnym postaciom oraz wydarzeniom historycznym. Nowym posunięciem ze strony Puszkiny było dopuszczenie młodych pisarskich talentów do współtworzenia projektu. Wyłonieni w konkursie zorganizowanym przez Radio Rossiji debiutujący literaci stworzyli własne teksty, które weszły na "S.T.G.M.".

Ilość muzyków, jak zwykle w przypadku tego projektu, jest oszałamiająca. Swoimi interpretacjami wzbogacili album m.in.: Dmitrij Borisienkow(ЧЁРНЫЙ ОБЕЛИСК), Michaił Żytniakow(АРИЯ), Natalia Glossy Terentjewa(GlossyTerja), Aleksandr Kep(АРТЕРИЯ), Lexx (МАСТЕР), Daria Nookie Stawrowicz (СЛОТ) i in.

UWAGA zainteresowani kupnem wersji deluxe: płyta w wersji książka w twardej oprawie plus dwa kompakty ukaże się w nakładzie 1000 sztuk! Śpieszcie się zamawiać!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz