poniedziałek, 5 listopada 2012

Aryjskie wieści


Oj, ruszyło się w "aryjskiej" rodzinie! Parę dni temu ARIA ogłosiła, że z końcem listopada wypuści na rynek   DVD/2CD z zapisem moskiewskiego koncertu. Na płytach znajdzie się 18 utworów, które przeniosą nas na prawie dwie godziny na występ rosyjskiego giganta. Jak mówił basista - Witalij Dubinin: W ciągu ostatnich 10 lat wypuściliśmy trzy pełnowymiarowe koncertowe video. Wszystkie były nagrane w Pałacu Sportu Łużniki z wykorzystaniem dużej ilości efektów specjalnych: projekcji filmowych, dekoracji scenicznych a nawet ze specjalnymi kostiumami! To były, prawdę mówiąc, unikalne show, których nie mogliśmy powtórzyć w żadnym innym mieście, gdzie odbywały się nasze koncerty. Tym razem zdecydowaliśmy się pójść innym tropem. Po pierwsze, kręciliśmy ten film w dość dużym, ale jednak klubie ARENA MOSCOW. A po drugie, zrezygnowaliśmy z wielu efektów specjalnych i video instalacji, po to, aby ten koncert był na ile to możliwe, podobny do tego show, które dajemy w innych miastach. W rezultacie, według mnie, wyszedł najbardziej żywy koncert ARII - tylko my i nasi fani! Każdy, kto zobaczy ten film, może powiedzieć że był na koncercie ARII!

Nie próżnuje także Artur Bierkut, który postanowił wydać kolejną epkę. Jak twierdzi były wokalista ARII - na "Каждому свое" /"Każdemu swoje"/ znajdą się dwa ostre rockowe kawałki i dwie ballady, które nagrał  (jak to sam określił) z muzykami sesyjnymi. Pod tą enigmatyczną nazwą kryje się dwóch dobrze znanych muzyków: Oleg Chowrin na perkusji i Andriej Smirnow na gitarze, basie, klawiszach i grzebieniu. No to ostatnie to dodałam od siebie, przyznaję:D

Mini album, jak nazwał go szumnie Bierkut, ukaże się między 5 a 7 grudnia. Jakby nie liczyć  - to wszytskie te relizacje wypadają jakoś tak koło Świąt...ale to pewnie przypadek;) 

Przypomnę, że w tym czasie ma się też ukazać epka KIPEŁOWA, w której nagraniu miała także swój  udział znana orkiestra symfoniczna Globalis.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz