środa, 18 kwietnia 2012

Wyprzedaż rosyjskich płyt

http://www.chaconne.ru/

Przepadłam z kretesem, bo w mojej specyficznej księgarni, o której pisałam tu, jest wyprzedaż płyt i to jaka! Albumu po kilkadziesięt rubli i to z pierwszej  półki. Fakt, że trzeba nieraz poczekać na realizację, ale czasem wystarczy skrobnąć maila i wszystko znów rusza do przodu. Żeby nie być gołosłowną dam przykłady cen kompaktów:

МАСТЕР "Maniac party" - 51 rubli
МАСТЕР "Acoustica" - 48 rubli
АРИЯ "Армагеддон" - 85 rubli
АЛИСА "Стать севера" - 70 rubli
АЛИСА "Пульс хранителя дверей лабиринта" - 97 rubli
КИПЕЛОВ "Жить вопреки" - 97 rubli...

Brzmi jak bajka? A jednak są w takich cenach:) Przy poszukiwaniach radzę tylko od razu zaznaczyć, aby wyszukiwarka pokazywała wyłącznie wyniki towarów dostępnych, bo można narobić sobie smaka i się rozczarować...

Minimalna wysokość zamówienia to sto rubli (licząc same przedmioty, nie wliczając kosztów wysyłki). Zamówienie można opłacić na wiele sposobów m.in. kartą Visa i Mastercard.

W każdym razie, kiedy skończę zakupy, to wrócę tu do pisania - póki co wracam na stronę chaconne:) Jeśli ktoś miałby pytania dotyczące zakupów na stronie, potrzebował pomocy - z przyjemnością oferuję swoje usługi!

2 komentarze:

  1. Heh, płyty za 50 rubli, czyli ~ 5 PLN. u nas takie ceny były... rany, czy w Polsce kiedykolwiek płyta kosztowała 5 PLN?!

    OdpowiedzUsuń
  2. @insider: Szczerze pisząc to nie pamiętam w Polsce takiej wyprzedaży, bo jeśli nawet były płyty w takich cenach to nie zespołów TAKIEGO formatu!

    OdpowiedzUsuń