środa, 25 kwietnia 2012

UNDERGROUND - jak nie zostać gwiazdą


Dziś na stronie Mastersland.com pojawił sie zwiastun filmu o rosyjskim undergroundzie. Jak zapowiadają twórcy filmu: Film jest poświecony rosyjskiej ciężkiej (i nie tylko) scenie, która nigdy nie wejdzie do muzycznego mainstreamu i w większości zostaje nieznaną dla przeciętnego obywatela. Muzycy, dziennikarze radiowi, wytwórnie, agencje koncertowe i oddani fani - to cały świat, żyjący według jednej reguły: tu wszystko robi się dla głośnej muzyki i ostrych odczuć.

Zdjęcia do "Underground" trwały ponad dwa lata w garderobach i salach, sklepach muzycznych, w studiach i miejscach prób w Petersburgu. Wiele kadrów zrobiono ukrytą kamerą. W filmie zobaczycie muzyków takich grup, jak ITEM, NU-NATION, VERGELTUNG, AMATORY, STALWART, KOMA, LOWRIDERZ, FINNTROLL, KORPIKLAANI i wielu, wielu innych. Bohaterami filmu zostało ponad 150 ludzi.
Brzmi całkiem zachęcająco, tylko, jak zauważyli już czytelnicy rosyjskiego portalu - nie wszytskie wymienione zespoły "łapią się" do tak pojmowanego undergroundu. Wśród nich choćby AMATORY, którzy znani są naprawdę szerokiej publice. Na ich koncert nie przychodzi, jak wymieniają muzycy w zajawce po dziesięć osób. Ta grupa, akurat nie ma większego problemu, żeby zapełnić klubową salę.

Jakby nie było, dokument zapowiada się ciekawie - jeśli tylko uda mi się go obejrzeć, to dam Wam znać!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz