środa, 11 kwietnia 2012

Garść nowości

Dziś ponadrabiam zaległości świąteczne (i nie  tylko!). Codziennie ukazują się jakieś ciekawe newsy, a ja odkładam je, bo juz zaplanowałam pisać o czyms innym. No to spróbujmy jakoś to poukładać.

Zacznijmy pd MARGENTY, bo tu ostatnio sporo się działo.
Nagrania trzeciej części Dynastii Poświęconych znów trochę posunęły się do przodu. W kolejnym odtajnionym utwórze zagrali Andriej Smirnow, Kobra (były perkusita MISTRZA i grupy BIERKUTA), a głosu użyczył Dmitrij Borisienkow (na codzień gitarzysta i wokalista CZARNEGO OBELISKU).

Ostatnio na stronie Margarity Puszkiny pojawiło się ogłoszenie następującej treści: Projekt Dynastia Poświęconych PILNIE POSZUKUJE WOKALISTKI Z GŁOSEM OPEROWYM, ŚPIEWAJĄCĄ PO NIEMIECKU. Utwór będzie poświęcony Haendlowi. Piszcie na adres: zabriski@inbox.ru. 
Któraś z Pań reflektuje?

ARTUR BIERKUT wrzucił ostatnimi czasy dwa filmiki ze swojej pracy w studiu. Stąd wiemy, że praca nad obiecanym albumem trwa. Nowością było również to z kim gra. Z pierwszego składu grupy Bierkuta nie ostał się nikt - miejsce znanych, wypróbowanych muzyków, zajęli młodzi i nieznani. Oby okazali się do tego wszystkiego zdolni!

SIERGIEJ MAWRIN również nie próżnuje i zpowiada wypuszczenie na rynek pod koniec wiosny singla. Na krążku pojawią się nowe utwory, utwory nigdy nienagrane, ale znane, a także klip do kompozycji "Show Time" oraz filmiki dokumentalne zza sceny.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz