środa, 15 lutego 2012

Dynastia Poświęconych 3 w toku nagrań

Margarita Puszkina - twórca wszechstronny
(praca M.A. Puszkiny z oficjalnej strony Autorki)

O kontynuacji projektu MARGENTA Margarity Puszkinej dochodzą do nas coraz bardziej optymistyczne wieści. Po kilkumięsiecznym impasie nastąpił wreszcie przełom i strona tekściarki cieszy nas garścią wieści. 
Na najnowszą część Dynastii wejdzie m.in. utwór poświęcony pamięci Ronniego Jamesa Dio. "Голос"/ "Głos"/ nagrała dla projektu grupa LEGION z Bułhakowem na wokalu (nie, nie tym od "Mistrza i Małgorzaty", tylko Aleksiejem - tym, co przez pięć minut był wokalistą ARII).

Ostatnią nowinką jest natomiast potwierdzenie udziału wokalistki SLOT w Dynastii. Nookie udzieliła swojego głosu w utworze "Конец апреля"/"Koniec kwietnia"/. 

Z wcześniejszych doniesień, gwoli przypomnienia, wiemy, że na płycie wystąpią także Anżelika Markowa, która gościnnie wystąpiła kiedyś na płycie ARII, oraz Andriej Smirnoff (eks-MISTRZ, EVERLOST) o którym już niedługo napiszę trochę więcej.

Ciekawe, jaka będzie trzecia część Dynastii, czy dorówna pierwszej?
Oby. 
Życzmy tego Puszkinie i sobie.

2 komentarze:

  1. "tym, co przez pięć minut był wokalistą ARII" - hm, chyba przeoczyłem te "5 minut". Zdążył coś z nimi nagrać?

    OdpowiedzUsuń
  2. @insider: Tak, zdążył nagrać prawie cały album "Ночь короче дня", ale po pierwsze wyłożył się na utworze "Ангельская пыль", a po drugie taśmy z jego nagraniem zostały podobno wyczyszczone. Malutkich fragmentów można posłuchać tu: http://youtu.be/RsCWcyQCjIk. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń