poniedziałek, 2 stycznia 2012

Co nowego w Nowym Roku?

Witajcie po Świątecznej przerwie - zaczynamy dziś od garści nowości, na które warto było czekać do 2012 roku.

CZARNY OBELISK 21 stycznia wypuści na rynek swój nowy album "Martwy sezon"/''Мёртвый сезон"/. Grupa zapowiedziała, że tym razem płyta pojawi się wyłącznie w wersji de luxe:) Ja, naturalnie, już nie mogę się doczekać, choć nie wiem, czy uda mi się kupić album bezpośrednio ze strony zespołu, czy pan sprzedawca z Tuły będzie musiał pośredniczyć. W każdym razie to będzie mój pierwszy zakup w tym roku, a o jego efektach nie omieszkam wspomnieć na blogu.


Być może w tym roku Margarita Puszkina ucieszy swoich fanów trzecią płytą z serii Dynastii Poświęconych - czekamy! Przy okazji przekazuję wszystkim fanom twórczości wspaniałej Margo - pozdrowienia wprost od samej Margarity Anatoljewny!!!

ARTUR BIERKUT, który obecnie intensywnie koncertuje ze swoją grupą, także obiecał, że "Право дано" będzie miało w tym roku swoją albumową kontynuację. Póki co do kilkudziesięciu klubów całej Rosji trafiły wersje karaoke utworów ze wspomnianej epki.

Gitarzysta zespołu KIPIEŁOW w ostatnich dniach grudnia uchylił rąbka tajemnicy zapowiadając na 2012 premierę nowego singla grupy. Brzmi jak bajka, zwłaszcza, że Mołczanow, który właśnie wydał DVD z nagraniem lekcji wszystkich swoich partii z "Żyć na przekór" /"Жить вопреки"/, niejasno napomknął też o nowym albumie...Co jeszcze?

Pewnie 2012 sprezentuje nam jeszcze wiele niespodzianek. Oby były one dla nas jak najmilsze!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz