piątek, 20 stycznia 2012

Co nowego u "aryjskiej" rodziny?

Oj, dużo się ostatnimi czasy dzieje. To zacznijmy po kolei.

ARIA

Panowie aktywnie koncertują, a w planach na marzec mają nawet krótką trasę po Niemczech. Jeśli więc komuś do Rosji nie po drodze i nie lubi czekać na granicy, trafia się dobra okazja do obejrzenia koncertu w jednym z poniższych miast:

03.04 Koln
04.04 Hamburg
05.04 Berlin
07.04 Frankfurt nad Menem
08.04 Stuttgart
09.04 Norymberga

Muzyka ARII jest wiecznie żywa i porusza coraz to młodsze pokolenia. Dla przykładu zapraszam do posłuchania grupy SERVANTES - całkiem miła przeróbka, choć wiem - wokaliście daleko do Kipiełowa:) 

ARTUR BIERKUT

Macierzysty zespół Artura - AUTOGRAF na swojej oficjalnej stronie zaczął prezentować niepublikowane dotychczas koncertowe nagrania z 1986 roku!
Jeśli ktoś jest ciekawy, jak ćwierć wieku temu brzmiał jeden z najbardziej zadziornych wokali rosyjskiego metalu - polecam:)Obecnie Artur nagrywa utwór, z którym wystąpi na uroczystym otwarciu zmagań Młodzieżowej Ligi Hokejowej. Natomiast na dniach mogliśmy poznać utwór, który Bierkut zaśpiewał na potrzeby ścieżki filmowej do obrazu: "Kamień".
Utwór pod tytułem "Где-то на краю"/"Gdzieś na skraju"/ można odsłuchać tu, a zobaczyć fragment próby z muzykami sesyjnymi poniżej:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz